Rullo žalūzijas no kompānijas Spolīte – kas tas ir?

Rullo žalūzijas no kompānijas Spolīte – kas tas ir?

Rullo žalūzijas ne tik sen parādījās tirgū, taču jau kļuvušas populāras un pārspēj pat tradicionālās horizontālās un vertikālās žalūzijas. Šāda pieprasījuma iemesls ir stilīga dizaina un funkcionalitātes apvienojums: atkarībā no izvēlētā materiāla, tās ļauj īpaši kontrolēt telpas apgaismojuma intensitāti, tāpat gaismas daudzumu, kurš iekļūst istabā. Ja Jūs izlemsiet iegādāties rullo žalūzijas, laipni lūdzam kompānijā Spolīte! Pie mums ir liela aizkaru un žalūziju audumu izvēle, jebkurai gaumei – aizkaru dizains ir viegli pieskaņojams jebkuram noformējumam, papildinot kopējo izskatu ar vēl vienu svarīgu elementu. Tā kā mūsu kolekcijas pastāvīgi papildinās un atjaunojas, Jūs vienmēr atradīsiet tos izstrādājumus, kuri harmoniski iekļausies Jūsu interjerā. Rullo žalūzijas būs arī skaists papildinājums tādai lietai, ka klasiskie aizkari un šobrīd profesionālie dizaineri aizvien biežāk tos izmanto ne tikai kā rotājumu. Tās var viegli piemeklēt Jūsu mājokļa tonim un kopējam stilam. Un runa iet ne tikai par dzīvojamām telpām – tās perfekti iekļausies praktiski jebkura tipa telpām, jo ir tikpat labi piemērotas arī birojiem.

Rullo žalūziju audumi

Rullo žalūzijām izmanto īpašus audumus, kuri dod iespēju realizēt dzīvē negaidītus, interesantus dizaina risinājumus. Audumus ražo pēc jaunākajām tehnoloģijām – pateicoties īpašai impregnēšanai tie nezaudē krāsu, teicami saglabā formu, tiem piemīt antibakteriālas, antistatiskas, dubļu un putekļu atgrūdošas īpašības, kā arī ilgmūžība. Vajadzības gadījumā uz rullo žalūziju auduma var veidot dažādus zīmējumus.

Rullo žalūzijas no Spolīte – kādas ir to priekšrocības, izņemot tās, kuras tika jau uzskaitītas?

  • Tās ir viegli ekspluatēt, apkopt.
  • Pievilcīgs ārējais izskats.
  • Logos izskatās harmoniski.
  • Ir spējīgas pazemināt vasarā temperatūru istabā par pāris grādiem.
  • Produkcijai ir augsta kvalitāte.

Nāciet pie mums uz kompāniju Spolīte! Mēs ar prieku palīdzēsim Jums padarīt Jūsu māju skaistu un mājīgu ar mūsu rullo žalūziju palīdzību vai arī cita veida aizkariem, kurus izgatavosim pēc Jūsu pasūtījuma.