Romiešu aizkari – sešas priekšrocības interjerā

Romiešu aizkari – sešas priekšrocības interjerā

Kopš ir parādījušies romiešu aizkari, pagājuši jau vairāki gadu tūkstoši, taču to konstrukcija praktiski nav mainījusies. Galvenokārt izmainījušies audumi, no kuriem tos izgatavo, dekors, taču ne tehnoloģija. Tas liecina, ka izgudrotā Romas impērijā koncepcija ir ideāla, tā ir saderīga ar jebkuru interjeru un piedāvā plašas iespējas realizēt unikālu dizainu.

Romiešu aizkari izskatās kā karnīze, kurai piestiprināts līdzens auduma nogrieznis ar horizontāli izvietotiem vadības stieņiem. Auduma apakšējā daļā ir iešūts atsvars, kurš novērš izstrādājuma deformāciju. Aizkari tiek regulēti ar auklas vai ķēdītes palīdzību, kuri savelk audumu akurātās krokās no apakšas uz augšu, piešķirot izstrādājumam vēlamo garumu.

Kāpēc tieši romiešu aizkari?

Izvēloties aizkarus, jāņem vērā daudzi faktori: telpas dizains, gabarīti, personīgās vēlmes, budžets, dienas gaismas daudzums. Zīmīgi, ka tieši romiešu aizkari ir saderīgi ar jebkuru interjeru. Tos bieži iegādājas virtuvēm, taču arī citās istabās tie būs aktuāli. Šiem aizkariem ir vairākas priekšrocības, proti:

  • Viegli rūpēties par tiem. Romiešu aizkaru konstrukcijas īpatnības neļauj krāties putekļiem uz tiem, un, ja iegādājas modeli ar netīrumus atgrūdošām īpašībām, tad izstrādājuma tīrīšanu varēs veikt ļoti reti, kas ir īpaši vērtīgi virtuvē.
  • Tos viegli un ātri uzstāda pie griestiem, loga vai sienas.
  • Lielais dizaina un krāsu toņu klāsts ļauj piemeklēt aizkarus Jūsu mēbelēm, tapetēm, veidojot vienotu interjeru. Iepazīties ar romiešu aizkaru klāstu var mūsu salona Spolīte katalogā.
  • Šie aizkari ir vienkārši darbībā, ar tiem tiks galā pat bērni. Pietiek vienkārši pavilkt aiz auklas un konstrukcija sāks darboties, pēc tam vajadzēs tikai nofiksēt tos vajadzīgajā stāvoklī.
  • Tā ir ideāla izvēle mazgabarīta telpām. Romiešu aizkari neaizņem vietu un vizuāli veidos istabu plašāku.
  • Un visbeidzot, unikālais dizains ļauj efektīvi konkurēt aizkaru tirgū. Šobrīd tie ir ļoti populāri, ko var izskaidrot ar to praktisko konstrukciju un patīkamu ārējo izskatu.

Romiešu aizkaru cena veidojas no tā, kādi tiek izmantoti audumi. Augstāka cena ir modeļiem no dabīgiem materiāliem, bet sintētiskie audumi padara izstrādājumus lētākus un praktiskākus, taču izskatās ne tik labi.

Firma Spolīte piedāvā Jūsu uzmanībai interjera noformēšanu ar romiešu aizkariem. Katalogā Jūs varat redzēt, kā tie izskatās telpā, iepazīties ar dizaina un krāsu daudzveidību. Lai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu zvaniet pa tālruni.