Aizkaru šūšana padarīs Jūsu mitekli mājīgu

Aizkaru šūšana padarīs Jūsu mitekli mājīgu

Radīt telpā īpašu mājīguma atmosfēru, nodrošināt tai īpašu „rozīnīti” – palīdzēs kompānijas Spolīte aizkari. Kādus Jūs tos vēlaties: romiešu, itāļu, klasiskos – aizkaru šūšana pēc pasūtījuma, palīdzēs izgatavot aizkarus speciāli Jūsu miteklim, pēc individuāla projekta.

Šeit var iegādāties aizkarus guļamistabai un bērnu istabai, oriģināli noformēt virtuves telpu un viesistabu, nopirkt „logu rotājumu” restorāniem, kafeinīcām un birojiem.

Jums piedāvās pilnu pakalpojumu klāstu – no aizkaru dizaina izstrādes līdz projekta realizēšanai dzīvē.

Aizkaru šūšana jebkurā stilā – pieejams ir itin viss

Kompānijā Spolīte ir pasūtāma:

  • Aizkaru šūšana pēc individuāla dizaina.
  • Aksesuāri un komplektējošās detaļas.
  • Aizkaru pasūtīšana pēc izdevīgām cenām.

Jums būs pieejami jebkuri audumi – produkcijas katalogs ir daudzveidīgs un Jūs varēsiet izvēlēties aizkarus vajadzīgajā stilā. Aizkariem jābūt atbilstošiem Jūsu mājokļa interjeram, kādus Jūs izvēlaties?

Varbūt klasiskos? Bagātīgas faktūras audumi, kuri dekorēti ar pušķiem un bārkstīm, izsmalcināti krāsu toņi ļauj radīt aizkarus, kuri veiksmīgi iekļausies klasiskā stila interjerā un izcels saimnieku augsto statusu.

Vēlaties vienkāršas ģeometriskas formas un Jūsu dzīvokļa interjers izpildīts mūsdienīgā stilā? Pasūtiet aizkarus stilā – modern. Oriģināli krāsu risinājumi, kreatīvas dizaina idejas, vijīgi audumi: stils – modern ļauj fantazēt un radīt vajadzīgos risinājumus.

Viesistabās, virtuvēs un ēdamistabās ļoti populārs ir kantri stils un bez aizkariem te neiztikt. Tieši tie kļūst par beidzamo akordu šādā interjerā. Aizkaru šūšana kantri stilā paredz gaišus, siltus toņus, daudzas krokas, puķainu ornamentu. Svarīgs elements – kantri stilam jābūt visā – kā papildinājums aizkariem japasūta spilveni, salvetes, galdauti – un Jūs redzēsiet, cik daudz siltuma un gaismas parādīsies Jūsu mājā.

Aizkari pēc pasūtījuma – tā ir iespēja atrast pareizo risinājumu jebkuram interjeram

Iegādāties aizkarus, kuri radīs noskaņojumu un ideāli iederēsies interjerā pēc stila un krāsām, nav viegli. Kaut kur nederēs audumi, kaut kur krāsa vai arī nepatiks fasons. Vai būtu jāskrien pa veikaliem un beigās jāsaprot, ka tas viss neder Jūsu logu rotājumam, turklāt, ja kompānijā Spolīte var pasūtīt arī pakalpojumu – aizkaru šūšana pēc pasūtījuma?

Aizkari kļūs par īstu Jūsu logu rotājumu un būs tieši tādi, kādus gribat redzēt, gan krāsas, gan izmēru, gan dizaina ziņā. Aizkaru šūšana pēc pasūtījuma – tā ir lieliska iespēja izdaiļot Jūsu logus un māju atbilstoši savām vēlmēm.