Aizkaru dizains: parunāsim par klasiku

Aizkaru dizains: parunāsim par klasiku

Aizkaru dizains – tā ir māksla, jo aizkari spēj pārveidot telpu, padarīt to šarmantu, uzsvērt stilu. Visos laikos īpaši populāri bija klasiskie aizkari. Tos iegādājoties, Jūs varat būt pārliecināti: ar gadiem tie nezaudēs savu aktualitāti. Klasika bija modē vienmēr un šī ir dotā stila galvenā priekšrocība. Turklāt, šādi aizkari izskatās respektabli, izsmalcināti, un to šūšanai tiek izmantoti dārgi un skaisti audumi un īpašas tehnoloģijas. Papildus estētiskajai pievilcībai, klasiskie aizkari ir funkcionāli. Tie teicami aizsargā telpu no pārmērīgas gaismas, vēja un putekļiem. Pretēji izplatītajam priekšstatam par klasiku, tirgū tiek piedāvāts daudz šī stila mūsdienīgo modeļu. Tajos ir iemiesotas modes jaunās tendences, kuras nav pretrunā ar klasisko aizkaru pamatkoncepciju.

Klasika, kas slēpjas aiz šīs definīcijas?

Šī stila aizkari var būt dekorēti ar lambrekenu vai papildināti ar citiem dekoratīviem elementiem. Tos šujot parasti tiek izmantoti smagi, blīvi audumi. Klasisko aizkaru garums var būt līdz grīdai vai arī nedaudz nesasniegt to. Šim parametram stingru kritēriju nav. Apakšējā mala var būt taisna vai viļņveida, izliekta, rotāta ar bārkstīm, mežģīnēm. Klasiskie aizkari vienmēr tiek papildināti ar gaisīgu caurspīdīgu tillu, kas izvēlēts atbilstošā pamatizstrādājuma krāsā.

Mūsu salons Spolīte ražo nepārspējamas kvalitātes klasiskos aizkarus. Mūsu izstrādājumi kļūs par cienīgu interjera dekoru un nobeidzošo elementu noformējot telpu klasiskā stilā. Šujot mēs izmantojam ekskluzīvus dizainus, eksperimentējam, formējam modeļus atbilstoši pasūtītāja izpratnei par ideāliem aizkariem. Starp citu, mēs realizējam ne tikai aizkarus, kuri ir norādīti katalogā, bet arī šujam pēc pasūtījuma.

Materiālu izvēle

Klasiskā stila aizkaru šūšanā tiek izmantoti dārgi un izturīgi audumi, kurus speciāli izvēlās, lai auduma diegi atbilstu faktūrai. Galvenokārt šūšanai izmanto:

  • Žakardu.
  • Zīdu.
  • Atlasu.
  • Brokātu.
  • Šenilu.
  • Samtu.

Gadi iet, mode mainās, taču klasika vienmēr būs aktuāla. Tā ir kā labs vīns, ar gadiem tikai kļūst dārgāka, īpaši salīdzinot ar mūsdienīgajām tendencēm, kuras nepatīk daudziem un ne vienmēr iederās interjerā.

Mūsu kompānija Spolīte ir gatava sniegt Jums aizkaru šūšanas pakalpojumus. Mēs cienām katru klientu un cenšamies izvēlēties izstrādājumu, kurš atbilst estētikas, praktiskuma un skaistuma priekšstatam. Mūsu katalogs piedāvā dažāda stila aizkarus. Mūsu izstrādātais aizkaru dizains ņem vērā ne tikai modes tendences, bet arī klienta vēlmes, kas kopumā ļauj izstrādāt ekskluzīvus modeļus, kuri ideāli iederas jebkurā interjerā.