Noderīgi raksti

Romiešu aizkari – sešas priekšrocības interjerā

Kopš ir parādījušies romiešu aizkari, pagājuši jau vairāki gadu tūkstoši, taču to konstrukcija praktiski nav mainījusies. Galvenokārt izmainījušies audumi, no kuriem tos izgatavo, dekors, taču ne tehnoloģija.

Aizkaru dizains: parunāsim par klasiku

Aizkaru dizains – tā ir māksla, jo aizkari spēj pārveidot telpu, padarīt to šarmantu, uzsvērt stilu. Visos laikos īpaši populāri bija klasiskie aizkari. Tos iegādājoties, Jūs varat būt pārliecināti: ar gadiem tie nezaudēs savu aktualitāti.

Rullo žalūzijas no kompānijas Spolīte – kas tas ir?

Rullo žalūzijas ne tik sen parādījās tirgū, taču jau kļuvušas populāras un pārspēj pat tradicionālās horizontālās un vertikālās žalūzijas. Šāda pieprasījuma iemesls ir stilīga dizaina un funkcionalitātes apvienojums.

Aizkaru audumi, agrāk un tagad

Cilvēka vēlme pasargāt savu māju no nevēlamiem skatieniem, pārmērīgas saules gaismas, vēja un putekļiem – parādījās vēl tālajos pirmatnējos laikos. Tad cilvēki dzīvoja alās, bet ieeju nosedza ar priekškaru no dzīvnieku ādām. Šādus seno laiku priekšmetus diezin vai var nosaukt par aizkariem, taču izmantošanas princips bija līdzīgs.

Aizkaru šūšana padarīs Jūsu mitekli mājīgu

Radīt telpā īpašu mājīguma atmosfēru, nodrošināt tai īpašu „rozīnīti” – palīdzēs kompānijas Spolīte aizkari. Kādus Jūs tos vēlaties: romiešu, itāļu, klasiskos – aizkaru šūšana pēc pasūtījuma, palīdzēs izgatavot aizkarus speciāli Jūsu miteklim, pēc individuāla projekta.

Aizkari Jūsu veselības sardzē

Aizvien biežāk ir sastopami logi, kuros nav aizkaru un tilla. Parasti, no šiem pierastajiem atribūtiem atsakās lielo logu īpašnieki, kuriem no logiem paveras skats uz gleznaino pilsētu vai tās apkārtni. Mediķi šādu tendenci neatbalsta, argumentējot ar to, ka aizkari – tas nav tikai interjera priekšmets, bet arī veselības aizsardzības nepieciešamā sastāvdaļa.